RU
 Виноград Вічі купити

Виноград Вічі купити Озеленення присадибної ділянки можна назвати живим мистецтвом, оскільки форми, які створюються за допомогою рук людини і самої природи, часом просто незвичайні. Особливо популярні в садівництві в'юнкі рослини. З їх допомогою можна створювати романтичні зелені альтанки, арки, а також приховують від літньої спеки перголи. Одним з чудових рослин, за допомогою якого можна перетворити свою ділянку, є виноград Вічі. Купити його можна в багатьох садових центрах по всій Україні.
Виноград Вічі, купити який захопленому садівникові не складе особливих труднощів, швидко заплете необхідну поверхню, і ви отримаєте неперевершений живий килим з листя. Вертикальне озеленення за допомогою цього рослини не буде клопіткою. Виноград Вічі купити можна як для посадки в сонячному місці, так і в півтіні. Висаджувати саджанці слід на відстані одного метра у весняний або осінній період. Удобрювати його необхідно два рази за сезон: один раз - навесні і другий - під час активного росту. Полив повинен бути помірним, але в спеку цілком нормально буде збільшити кількість води до 15-20 літрів.

Виноград Вічі купити за доступною вартості можна в садовому центрі «Північне виноградарство».

Цей вид плетуться винограду додасть присадибній ділянці кілька чарівний вигляд. Якщо ж говорити про те, щоб купити виноград Вічі для обплітання стін будинку, то слід зазначити, що це не тільки красиво, але також і вигідно: листяний покрив сприятиме збереженню прохолоди в будинку в спекотні літні дні.
Хочете зробити розкішне озеленення будинку і ділянки? Радимо вам купити виноград Вічі.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення