RU
 Саджанці недорого

Саджанці недорого

У Радянському Союзі існувала велика кількість фруктових садів. Дуже часто можна було зустріти проїжджаючи по автомобільних трасах квітучі дерева яблунь, винограду, абрикосу. На жаль після часів перебудови багато з них стали просто пропадати. Чи Земля потрібна була комусь, чи просто там виріс новий гіпермаркет або готель. На щастя з'явилися такі садові центри як «Північне виноградарство».

Даний центр представляє величезний асортимент плодових, ягідних і декоративних рослин. Тут можна купити саджанці недорого, різних рослин, від плодових до декоративних культур. Головні плюси - це те, що садовий центр «Північне виноградарство» співпрацює з інститутом виноградарства ім. Таїрова та інститутом садівництва ім. Симеренко.

За короткий проміжок часу нам вдалося досягти величезних результатів. Ми вивчили і розмножили рослини, які здатні витримувати сильні морози, давати великий урожай, і не вибагливі за доглядом. Садовий центр «Північне виноградарство» пропонує саджанці недорого всім своїм клієнтам, а для оптових покупців передбачені дуже вигідні умови. Ми завжди раді бачити в Вас нашого клієнта.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення