RU
 Саджанці ягідних

1 2 >>

Альбіон

Альбіон

Ожина Тайбер

Ожина Тайбер

Насадження ожини

Насадження ожини

Насадження малини

Насадження малини

Хоней

Хоней

Ярославна

Ярославна

Аґрус сорту "Північний капітан"

Аґрус сорту "Колобок"

Аґрус сорту "Безколючкова"

Полуниця сорту "Ольвія"

Полуниця сорту "Хоней"

Полуниця сорту "Альбіон"

Полуниця сорту "Альбіон"

Суниця сорту "Жовте чудо"

Суниця сорту "Блиск зірок"

Малина сорту "Діамантова"

Малина сорту "Геракл"

Порічка сорту "Рондо"

Малина Брусилівський станадарт

Малина сорту "Брусилівський станадарт"

малина гордість росії

Малина сорту "гордість Росії"

Малина Ярославна

Малина сорту "Ярославна"

Порічка сорту "Біла Смольянинову"

Порічка "Джонкер Ван Тетс"

Порічка сорту "Джонкер Ван Тетс"

Одним з напрямків в діяльності садового центру «Північне виноградарство», є вирощування саджанців ягідних культур (Агрус, актинідії, полуниці, малини і смородини,). У нашому садовому центрі за період з 1998 по 2012 г, апробовано понад 10 сортів актинідії, 15 сортів малини, 5 сортів Агрус, 10 сортів смородини і 8 сортів полуниці.

З апробованих сортів, які можуть вирощуватися в центральних і північних областях України ми відібрали:
3 сорти Агрус, 3 сорти актинідії, 2 сорти полуниці, 8 сортів малини, і 8 сортів смородини.

Агрус

Сорт Василько - середнього терміну дозрівання. Ягода велика - зелена. Кущ прямостоячий, втечі практично без шипів. Імунний до борошнистої роси.

Сорт Колобок. Середнього терміну дозрівання. Ягода велика, кругла, рожева. Кущ прямостоячий, втечі покриті шипами. Борошнистою росою практично не вражається.

Сорт Безколючкова-40. Раннього терміну дозрівання. Ягода овальна, велика, рожева. Кущ ампельний, абсолютно без шипів. Стійкість середня.

Актинідія

Сорт Київська великоплідна - дозріває в середині вересня, плоди великі, зелені, широко-овальної форми, злегка приплюснуті.

Сорт Ласунка - плоди подовженої тупо-яйцевидної форми. М'якоть світло-пурпурна. Дозріває нерівномірно, не обсипаються.

Сорт Пурпурова - плоди циліндричної форми, колір рівномірний, яскравий темно-пурпурний, однаковий у шкірки і м'якоті. Смак солодкий, зі слабким ароматом.

Полуниця

Сорт Альбіон - нейтрального світлового дня, ягода велика, транспортабельна. Сорт відрізняється високою стійкістю до білої та сірої гнилі. Перше плодоношення у відкритому грунті 10-20 травня.

Сорт Хоней - раннього терміну дозрівання. Стійкий до основних грибних хвороб. У період цвітіння може витримувати короткочасні заморозки до -2˚ С. Ягода велика, транспортабельна.

Малина

Сорт Брусвяна - ремонтантний високоврожайний сорт. Ягода велика. Висота пагонів більше 2м. Не вимагає опор.

Перший урожай на початку червня. Другий з середини серпня і до перших заморозків.

Сорт Брусиловська - ремонтантний високоврожайний сорт. Ягода велика. Висота пагонів до 1,7. Перший урожай на початку червня. Другий з середини серпня і до перших заморозків.

Сорт Брусилівський стандарт - ремонтантний високоврожайний сорт. Ягода велика. Висота пагонів до 1,3 м. Перший урожай на початку червня. Другий з середини серпня і до перших заморозків.

Сорт Геракл - ремонтантний високоврожайний сорт. Ягода велика. Висота пагонів до 1,5 м. Перший урожай на початку червня. Другий з середини серпня і до перших заморозків.

Сорт Гордість Росії - середнього терміну дозрівання (перша декада липня), ягода дуже велика. Висота пагонів до 2 м. Сорт без шипів.

Сорт Примара - надранній ремонтантний Безколючкова великоплідний сорт. Висота пагонів до 1,5 м.

Сорт Ярославна - ремонтантний сорт. Плодоношення з початку серпня до кінця жовтня.

Ягода конічної форми, велика, жовтого кольору. Висота пагонів до 1,5 м.

Сорт Ранкова роса - дозріває в кінці серпня і плодоносить до заморозків. Ягода велика. Кущ заввишки до 1,7 м.

Смородина чорна

Сорт Краса Львова - середньопізні терміну дозрівання. Ягода велика, дозрівання одночасне. Поразка грибними хворобами і почковим кліщем не спостерігалося.

Сорт Легенда - раннього терміну дозрівання. Ягода дуже велика. Кущ середньорослий, прямостоячий. Урожай дозріває одночасно. Поразка грибними хворобами і почковим кліщем не спостерігалося.

Сорт Селеченская 2 - раннього терміну дозрівання. Ягода велика. Кущ сильнорослий. Стійкість до хвороб висока.

Сорт Ювілейна Копаня - среднепозднего терміну дозрівання. Ягода велика. Кущ високий напіврозкидистий. Сорт стійкий до ряду захворювань, посухостійкий.

Сорт ядреная - середнього терміну дозрівання. Ягода велика. Кущ середньорослий, прямостоячий. Урожай дозріває одночасно. Поразка грибними хворобами і почковим кліщем не спостерігалося.

Порічка

Сорт Дженкер Ван Тетс - термін дозрівання ранній. Кущ сильнорослий з вертикально зростаючими пагонами. Кисть 9 - 12 см, ягода червона, крупна. Стійкий до борошнистої роси та антракнозу.

Сорт Імператорська жовта - раннього терміну дозрівання. Ягода жовта, велика. Кущ компактний, з вертикально зростаючими пагонами. Стійкий до борошнистої роси та антракнозу.

Сорт Рондо - пізнього терміну дозрівання. Кисть 8-10 см, ягода червона, крупна. Кущ компактний, з вертикально зростаючими пагонами. Стійкий до борошнистої роси та антракнозу.

Перераховані сорти відрізняються високою стійкістю морозу, хвороб і шкідників, мають гарний товарний вигляд.

1 2 >>

[ Вгору ]

<< Назад

 

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення