RU
 Саджанці шипшини

Саджанці шипшини

Шипшина є просто справжньою знахідкою для садівника, адже в одному кущі з'єднані красиві квіти і дуже корисні плоди. З шипшини роблять прекрасне варення, чаї, додають його в різні страви і просто їдять свіжим. Плоди цього чагарника дуже цінні своїм вітамінним комплексом, тому їх дуже радять при застуді, грипі і безлічі інших захворювань. Тому з упевненістю можна сказати, що посадити саджанці шипшини в своєму саду - значить отримати живу аптеку прямо з будинком.
Саджанці шипшини можуть бути також і неплодоносних. У такому випадку чагарник купується для рясного цвітіння і запаморочливого аромату. Використовуються також такий вид шипшини і для створення живої колючої огорожі, яка зможе стати неприємним сюрпризом для непроханих гостей.
Саджанці шипшини сприятливо висаджувати в дуже сонячних місцях. Коренева система у даного чагарнику досить обширна, тому слід по можливості обмежити шипшина в «захопленні території». Для цього можна обгородити кущі невеликим ровом або шматками підходящих підручних матеріалів - фанери, наприклад.

Саджанці шипшини за доступною ціною ви знайдете в нашому садовому центрі.

Для того, щоб отримати не просто красиві квіти, а й смачні ягоди, необхідно заздалегідь подумати про процес запилення, оскільки шипшина це рослина, яка має перехресне запилення Зав'язь можна отримати, якщо на ділянці поряд будуть знаходиться, як мінімум, два різних сорти шипшини. Тому варто відразу враховувати, що для врожаю потрібно буде придбати саджанці шипшини декількох сортів.
Купити саджанці шипшини ви можете в садовому центрі «Північне виноградарство».

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення