RU
 



















































Купити саджанці поштою

купити саджанці поштою

У 1998 році приватний підприємець Онищенко В.Г. створив садовий центр «Північне виноградарство». Даний садовий центр займається вирощуванням і реалізацією плодово-ягідних, і декоративних культур. З 1999 року садовий центр співпрацює з інститутом виноградарства ім. Таїрова, інститутом садівництва ім. Симеренко. Починаючи з 2003 року «Північне виноградарство» бере участь на міжнародних аграрних виставках, за що і був нагороджений дипломами і грамотами.

Саджанці винограду, плодових і ягідних можна придбати на території садового центру, а так само на аграрних виставках проводяться в м.Києві.

Ви можете купити саджанці поштою. Хоча цей спосіб доставки в сучасному світі майже забутий, є люди, які віддають перевагу виключно пошті. Адже тільки так Ви можете бути впевнені, що Ваші саджанці, будуть доставлені точно в строк. Про якість доставки говорити не варто, адже саджанці - це тендітний вантаж, а значить повинен мати особливий підхід до перевезення. Замовляйте саджанці з доставкою поштою і не пошкодуєте про свій вибір!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення