RU
 Саджанці малини поштою

Саджанці малини поштою

Якщо Вам завжди хотілося посадити свої власні ягоди на городі, дачі або перед вікном, то найпростішим варіантом є саджанці. Ми пропонуємо широкий вибір різних товарів для садівництва, в тому числі і відправляємо саджанці малини поштою.

Так, як ці рослини є досить витривалими, а ми ретельно і дбайливо пакуємо їх, саджанці малини поштою дійдуть до вас в цілісності, без будь-яких пошкоджень і всього протягом одного-двох днів.

Якщо ж Ви ніколи не садили саджанці, то наші співробітники можуть провести для Вас детальну консультацію, де нададуть відповіді на Ваші питання. А також, розкажуть, як після отримання, саджанців малини поштою, правильно посадити їх.

Ми відправляємо всі наші саджанці (малини) поштою, відразу ж після здійснення замовлення, що б Ви отримали їх максимально швидко.

Для того, щоб замовити відправку обраних саджанців поштою (малина, полуниця, виноград), потрібно скористатися сайтом або зв'язатися з співробітниками нашого садового центру «Північне виноградарство».

Якщо ж Ви не хочете купувати у нас саджанці малини поштою, то Ви можете приїхати до нас в центр і забрати їх самостійно або знайти нас на одній з аграрних виставок, що проводяться регулярно в Києві. Всі наші товари мають державні сертифікати якості, а нашими постійними клієнтами є як прості покупці, так і великі державні організації. А рівень наших саджанців значно перевершує аматорський рівень.

Також, наш центр надає послуги по посадці рослин, тому чекаємо Вас у нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення