RU
 Чайна троянда купити саджанці

Чайна троянда купити саджанці

Чайна троянда - це вид троянди, батьківщиною якої є Китай. Існує кілька теорій про походження назви. За однією з них назва походить від країни першовідкривача (China), за іншою - через їх аромату, схожого на аромат свіжозавареного чаю. Вперше в Європу вони були привезені в 1789 році. Сьогодні чайні троянди - це ніжні квіти рожевого або жовтого кольорів, які мають надзвичайно приємний аромат. За рахунок цих властивостей багато і бажають чайну троянду купити саджанці для свого саду або присадибної ділянки.

Період цвітіння чайної троянди - 20-25 днів, при цьому сорт має рясний неповторний цвіт. Висадка проводиться навесні. Для цього потрібно підібрати тепле сонячне місце, зробити посадкову яму розміром приблизно 50х50см, куди і висадити саджанці чайної троянди. Купити їх можна в садових центрах, при цьому вибирати варто той центр, в якому пропонують саджанці належної якості.

Вам сподобалася чайна троянда? Купити саджанці цього незвичайного квітки можна в садовому центрі «Північне виноградарство».

Купити саджанці чайної троянди можна також для створення живоплоту, яка стане чудовим рішенням ландшафтного дизайну, а також дозволить насолоджуватися пахощами ніжних трояндочок.

Пелюстки чайної троянди використовують також для виготовлення ефірних масел, а багато господинь роблять з пелюсток варення та джеми.

Купити саджанці чайної троянди можна в Україні за цілком доступною ціною. Вартість, звичайно ж, буде дещо відрізнятися в залежності від компанії, яка реалізує саджанці, але не значно. Одні з найбільш вигідних цін на саджанці декоративних рослин представлені у нас. Телефонуйте або приїжджайте до нас, якщо Вам потрібна чайна троянда. Купити саджанці у нас можна і інших кольорів.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення