RU
 Штамбова шовковиця

Штамбова шовковицяШовковиця - це дерево сімейства тутових, яке нараховує близько 16 видів. В Україні поширені два види: біла шовковиця і чорна. Солодкі ягоди шовковиці люблять і дорослі і діти. Вони мають відмінний смак і в свіжому вигляді, і у вигляді компотів, начинок для пирогів і вареників, джемів і так далі. Крім відмінного смаку ягоди шовковиці наділені і корисними властивостями. Вони є джерелом калію, який міститься в ягодах у великій кількості.

У висоту тутове дерево може досягати декількох десятків метрів. При вирощуванні шовковиці в саду необхідно формувати її крону висотою кілька метрів. Однією з найбільш популярних різновидів цього дерева є штамбова шовковиця. Завдяки штамбу скорочується  простір на ділянці. Штамбова шовковиця також є відмінним ландшафтним рішенням, здатним прикрасити будь-яку ділянку.

Якщо Вас цікавить недорога штамбова шовковиця високої якості, то звертайтеся в наш садовий центр.

Штамбова шовковиця не вибаглива до грунту, не вимагає складного догляду. У неї, як і у інших дерев є певні шкідники і деякі хвороби, які можна запобігти, якщо проводити регулярні профілактичні обприскування.

Це дерево добре росте і дає багатий урожай в умовах зростання в місті. Штамбову шовковицю можна висаджувати вздовж алей, в садово-паркових насадженнях, а також в ландшафтному оформленні.

Штамбову шовковицю сьогодні можна купити за цілком доступною ціною, головне звернутися до фахівців, які запропонують дійсно якісні саджанці цього дерева, які швидко приживуться, будуть в подальшому добре плодоносити.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення