RU
 Саджанці груші

Саджанці груші

Ще в Древній Греції, а це більше 1000 років до нашої ери людство дізналося про грушу. Саджанці груші вважалися розкішним подарунком або знаком багатства. Її плоди застосовувалися не тільки в різноманітних стравах, але і як дезінфікуючий і жарознижуючий засіб в стародавній медицині. Завдяки груші люди забувають, що таке запаморочення, серцева недостатність і розлад кишківника.

Корисні властивості груші можна перераховувати дуже довго і її місце в народній медицині одне з лідируючих. А для чоловіків груша взагалі незамінний продукт, так як вже багато століть використовується не тільки при лікуванні, але і для профілактики простатиту. Дерева груш досить невибагливі і можуть радувати Вас плодами вже через 4-5 рік.

Садовий центр «Північне виноградарство» представляє Вашій увазі багато сортів груш, серед яких «королева» ранньостиглих груш - сорт "Улюблениця Клаппа". Всі саджанці груші зимостійкі і мають врожайність до 150 кг з дерева в залежності від сорту. Купивши саджанці у нас, значить груша - вищий клас!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення