RU
 Продаж саджанців винограду

Продаж саджанців виноградуВиноград - незамінна прикраса дворика заміського будинку, або приватної садиби. Виноград, знайшов широке застосування у різних сферах, його вживають як свіжим, так само з нього готують вино, родзинки і використовують у випічці та інших кондитерських виробах.

Мати у себе свій власний виноградник - мрія практично кожного, хто живе в приватному будинку. На сьогоднішній день існує безліч сортів винограду, різних за своїми смаковими якостями. А з урахуванням постійно високого попиту на даний продукт - на ринку можна зустріти тисячі постачальників і компаній займаються продажем виноградних саджанців.

Садовий центр «Північне виноградарство», був заснований в 1998 році, підприємцем Онищенко В.Г. Основним профілем діяльності компанії - є вирощування та реалізація посадкового матеріалу плодово-ягідних і декоративних культур, в тому числі і продаж саджанців винограду.

З 1999 року, ми співпрацюємо з інститутом виноградства ім. Таірова, а також, з інститутом садівництва ім. Симеренко. З 2003 року - наш садовий центр неодноразово брав участь у виставках міжнародного рівня, що було відзначено численними дипломами і грамотами. Вся продукція вироблена нашим центром - має сортові та фітосанітарні сертифікати, видані Українською Помологічною Ампелографічною і карантинною інспекцією. Вирощування і продаж саджанців винограду - процес, до якого ми ставимося з особливою увагою та відповідальністю, щоб надати нашим клієнтам високоякісний продукт.

Більш докладно про продаж саджанців винограду - можна дізнатися за нашими телефонами.

Саджанці винограду

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення