RU
 Чайно-гібридні троянди купити саджанці

Чайно-гібридні троянди купити саджанціЧайно-гібридної троянди купити саджанці сьогодні намагаються багато дачників і власників ділянок, так як ці квіти мають казкову красу і аромат.

Чайно-гібридні троянди - це спеціально виведений сорт шляхом схрещування звичайної чайної троянди і ремонтантной. В результаті схрещування від обох видів були взяті кращі якості, а мінуси були усунені.

Завдяки цьому чайно-гібридна троянда (купити саджанці) - це запашна красива квітка, стійка до кліматичних змін. Так низька морозостійкість чайної троянди обумовлювала їх постійну гибель в умовах суворих зим. Стараннями вчених-селекціонерів цей вид троянд був позбавлений даного недоліку, а здатність ремонтантной троянди цвісти кілька разів за сезон забезпечили гібриду безперервне цвітіння, яке так тішить око.

Через великі розміри квіток цей вид троянд часто називають великоквітковим (наприклад, у Франції, Голландії) або аристократичними. З моменту появи купити саджанці чайно-гібридних троянд хотіли дуже багато, так як за своїми видатним якостям вони значно перевершили всі попередні сорти.

Хочете, щоб у Вашому саду цвіли чайно-гібридні троянди? Купити саджанці цих квітів можна в нашому садовому центрі.


Чайно-гібридні троянди, купити саджанці яких можна за цілком доступними цінами, не складні в посадці і в догляді. Як і всяка рослина, гібрид троянди потребує добрив та поливу, і при правильному змісті буде радувати красивими квітами весь сезон.

Якщо у Вас виникли питання, то наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них по телефону або ж Ви можете приїхати в наш центр.

Бажаєте чайно-гібридні троянди купити? Саджанці високої якості Ви завжди знайдете у нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення