RU
 Саджанці жимолості

Саджанці жимолості Дуже багато кущів, а також дерев можуть не просто приносити смачний і корисний урожай, але також і прикрашати своїм цвітінням сад. Можна сказати, що жимолость - це саме такий варіант поєднання користі і краси.
Саджанці жимолості стануть справжнім надбанням для вашого саду. Чому так? Тому що ця ягода досить рано дозріває - вона готова потрапити до вас на стіл вже в середині червня, коли інші фрукти і ягоди тільки набираються сил. Також жимолость дуже красиво цвіте.
Висаджувати саджанці жимолості потрібно або ранньою весною, або вже восени. Для отримання гарного врожаю необхідно купувати кілька сортів, щоб запилення пройшло якомога успішніше. Жимолость не любить піщані ґрунти, тому потрібно удобрити ямку органічними добривами, а після посадки зробити хороший полив. Для багатьох саджанців наступним етапом стає обрізка, але не для саджанців жимолості - їм обрізка на даному етапі зовсім не потрібна. А ось омолоджуючу обрізку гілок цього чагарнику бажано починати з 10 років. До цього віку жимолость досить сильно розростається, і однорічні пагони, які є джерелом основної маси врожаю, уповільнюють своє зростання.

Наш садовий центр пропонує придбати вам саджанці жимолості різних сортів для максимально продуктивного врожаю.

Саджанці жимолості можуть мати досить дивний вигляд під час покупки - відшаровується стрічками кору. Це зовсім не проблема, а особливість даного чагарнику. На те, що з саджанцем все в порядку повинна вказувати добре розвинена коренева система, а також живі нирки.
Якщо ви хочете купити саджанці жимолості за прийнятною вартістю - звертайтеся до нас!

<< Назад

 

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення