RU
 Штамбові троянди Україна

Штамбові троянди УкраїнаШтамбова троянда - це декоративна рослина, яка з'явилася в результаті щеплення нирки троянди благородної та шипшини. В Європі такий вид троянд вирощується вже кілька століть, а в Україні штамбові троянди тільки починають набирати популярність. Основним упередженням, який заважав широкому поширенню в Україні штамбових троянд було думка, що такі ніжні рослини не переживуть наших суворих зим. Однак, це не так. Ці троянди прекрасно зимують в Україні, тому немає сенсу відмовляти собі в посадці цих неймовірно красивих квітів.

Штамбові троянди зазвичай діляться по групах на мініатюрні, напівштамбові, плакучі. Крім того, існує досить багато різних сортів, серед яких можна вибрати один або кілька вподобаних для вирощування на своїй ділянці. Штамбові троянди в Україні будуть відмінно виглядати як посаджені поодиноко, так і висаджені групами. Вони прикрасять парадні зони, а також зони, які необхідно виділити від інших, допоможуть у створенні пахучих доріжок до будівлі.

Купити за доступною ціною штамбові троянди (Україна) можна в садовому центрі «Північне виноградарство».

Штамбові троянди стануть відмінним рішенням для невеликих ділянок. Завдяки своїй формі вони займають мінімум вільного місця, завдяки чому можна раціонально використовувати простір в саду.

Щоб куплені саджанці добре прижилися, необхідно правильно їх вибрати. Слід звернути увагу на діаметр, який повинен бути не менше 1 см, відсутність пошкоджень, на крону, яка повинна бути достатньо сформованою для висадки і мати кілька потужних гілок. Уникнути покупки штамбових троянд в Україні неналежної якості можна, якщо звернутися в хороший садовий центр, де Вам зможуть запропонувати консультацію фахівців, а також якісні саджанці.

Досконала краса і мінімально зайнятий простір - це штамбові троянди (Україна).

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення