RU
 Саджанці парички

Саджанці паричкиПаричка (червона смородина) представляє собою багаторічну чагарникову рослина. Ягоди парички дозрівають одночасно і можуть досить довго не обсипатися. Великий вміст заліза і калію робить паричку однією з найбільш корисних культур. З неї виходять чудові компоти, желе, варення і вина.
Паричка - відносно проста у догляді рослина. Саджанці парички можна садити в різних видах грунту, в яких міститься достатня кількість гумусу (не менше 3%). Саджанці парички можна розташовувати як у вигляді одиночних кущів, так і використовувати рядову або шпалерну посадки. Не рекомендується висаджувати нові кущі на місце старих, викорчуваних.
Оптимальний час для посадки парички, залежно від регіонів, вважається період з середини жовтня до середини листопада.

Якщо Ви бажаєте придбати саджанці парички кращих сортів, то звертайтеся в компанію «Північне виноградарство».

Червона смородина - це високоврожайна рослина. Використання для посадки сучасних саджанців паричка дозволить отримувати урожай в більш ніж 10кг / кущ. Звичайно, такий обсяг можливий при певному родючості грунту, погодних умов, а також залежить від сорту рослини. Погодні умови особливо великий вплив мають під час цвітіння. Найбільшої шкоди здатні нанести в цей період заморозки. Врятувати саджанці парички від заморозків можна за допомогою задимлення ділянки. Ефективним буде і дощування по рослинах (при цьому на листках утворюється скориночка льоду, що захищає від заморозка).
Купити якісні саджанці парички за доступними цінами Ви можете у нас.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення