RU
 Дівочий виноград купити

Дівочий виноград купитиДівочий виноград - це рослина сімейства Виноградові, яка використовується в декоративних цілях. Па суті - це корнелазаюча Ліана, яка однаково добре приживається на різніх типах ґрунту. Дівочий виноград невибагливий не тількі до грунту, але і до перепадів температури. Примітна його здатність в тому, що він достатньо швидко розростається, завдяки чому в найкоротші терміни можна отримати красивий живопліт.

Дівочий виноград купити и висадити можна як навесні, так і ранньої осені. Він достатньо добре приживається, тому не принесе зайвого клопоту. Це розвіваюча рослина прекрасна і літом, і восени. У літні спекотні дні відпочинок в альтанці, овитій дівочім виноградом стане справжнім порятунком, так як дарує приємну прохолоду. Восени ж, його листя (які розташовані на сонячна боці) фарбуються в багряно-червоний колір, від яких неможливо відвесті очей. Це для багатьох ще одна причина, по якій намагають дівочий виноград купити.

Одним з оптимальних способів купити дівочий виноград є придбання саджанців в садовому центрі. Це цілком доцільне рішення, так як в садовому центрі Вам також можуть розповісти про всі тонкощі і особливості вирощування цієї рослини, а такоже місця, де садить цю ліану небажано.

Дівочий виноград купити Ви можете недорого, звернувшись в садовий центр «Північне виноградарство».

Догляд за дівочим виноградом зводиться до рідкісного поливу під час посухи, а також обрізки непотрібних або засохлих батогів. Напрямок зростання можна легко регулювати. Для цього достаточно направити ліани в одну зі сторін. Тобто, дівочий виноград купити - це придбати красивої рослини, з якою не доведеться довго бавитись.

Звертайтеся до нас, якщо Ви хочете Дівочий виноград купити за низькою ціною.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення