RU
 Саджанці смородини

Саджанці смородини

Смородина - одна з найбагатших ягід на вітамін С. Існує близько 150 видів смородини. Близько 50 видів поширені в Північній Америці, Європі та Азії. Найкраще смородина росте на чорноземах. Також саджанці смородини можуть рости і на інших грунтах. Головне щоб ці ґрунти були родючими і вологими.

Сама по собі рослина не примхлива, але як і будь-якеа сімейства агрусів вимагає догляд. Про користь смородини можна розповідати багато і довго. Смородину додають у страви в якості гарнірів, роблять з неї компоти, дуже корисні соки, і прекрасні варення.

Багато хто робить зі смородини настоянки на спирту, а потім вихваляючись, демонструють цей напій друзям та рідним. Здавна смородину вживають в їжу як величезний вітамінний комплекс вітаміну С.

У народі поширені назви: біла, червона і чорна смородина. «Північне виноградарство» пропонує саджанці смородини наступних сортів: "Краса Львова", "Ювілейна Копаня", "Ядрена" "Легенда" та ін. Всі ці сорти мають велику стійкість проти грибних хвороб, мають приємний смак і велику ягоду.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення