RU
 Сорти саджанців

Сорти саджанців

Наша планета багата великою кількістю флори і фауни. Наша земля - ​​це цінний дар нам людям: корисних копалин, мінералів, тварин і птахів і шалено-гарної природи. Кожна людина є також частинкою природи. Вона не може існувати без високих дерев, які слугують їй укриттям від сонця що утворюють тінь, без прекрасних квітів, які прикрашають будь-яку алею. Окрім краси деякі дерева і чагарники дають нам їстівні плоди. Селекція вийшла на високий рівень і створила родючі сорти, саджанці яких мають високу стійкість проти морозу і різних типів хвороб.

Ми «Північне виноградарство» пропонуємо Вам самі різні сорти саджанців від плодово-ягідних до декоративних. Вишукані сорти винограду, актинідії, смородини, агрусу, малини і суниці не залишать байдужим будь-якого садівника. А культури самшита, вейгели, троянд, хвойних рослин та ін. привернуть Вашу увагу своєю красою та ароматом.

Будь-яка людина, маючи невелику дачну ділянку або проживає у великому приватному секторі знайде в садовому центрі «Північне виноградарство» щось собі до душі.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення