RU
 Саджанці оптом

Саджанці оптом

Маючи свій заміський будинок або дачу, напевно Ви б не хотіли, щоб двір був порожній. Навряд чи є будинки в приватному секторі не мають жодного дерева або куща. Від цвітіння дерев навесні, від перших плодів врожаю, від витких на вітрі кущів завжди настає позитивний настрій. І немає нічого приємнішого для людської душі, ніж його оптимістичний настрій.

Починаючи з 1998р. підприємець Оніщенко В.Г. і його садовий центр займається вирощуванням і реалізацією районированного садивного матеріалу плодово-ягідних (виноград боле 60-ти сортів і гібридних форм, актинідії, смородини, агрусу, малини і суниці) і декоративних культур (самшиту, вейгели, троянд, хвойних рослин та ін. ) придатних для вирощування в Києві та Київській області. Вся продукція  неодноразово нагороджувалася дипломами та грамотами. Придбати товар можна як оптом, так і вроздріб.

Купуючи саджанці оптом, покупець отримує вигідні умови. Купуючи саджанці оптом в Садовому центрі «Північне виноградарство», Ви економите свій час і можете отримати професійну консультацію з будь-якого виду саджанця.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення