RU
 Саджанці ягідних

Саджанці ягіднихБагато власників приватних будинків або дачних ділянок вирощують, або хотіли б вирощувати у себе різні ягідні культури. Адже це - цілий банк вітамінів і корисних елементів, тим більше вирощуючи ягоди самі - ви будете на сто відсотків упевнені, що там немає ніяких пестицидів та іншої хімії. Ще один фактор - це ціна, адже купуючи на ринку, вам доводиться переплачувати, і при цьому ви не можете бути впевнені в якості продукції.

З урахуванням великого попиту на саджанці ягідних культур - на ринку можна зустріти безліч компаній готових запропонувати даний продукт. Одним з таких підприємств є «Північне виноградарство», що засноване в 1998 році, приватним підприємцем Онищенко В.Г. Наш садовий центр займається вирощуванням і реалізацією різних культур в тому числі і саджанців ягідних. З 1999 року, ми співпрацюємо з інститутом виноградарства ім. Таірова, а також з інститутом садівництва ім. Симеренко.

З 2003 року садовий центр бере активну участь в різноманітних міжнародних аграрних виставках, що неодноразово відзначено грамотами і дипломами. Продукція садового центру, в тому числі і саджанці ягідних - має сортові та фітосанітарні сертифікати, видані Українською Помологічною Ампелографічною і карантинною інспекцією, що в черговий раз підтверджує їх якість. Нашу продукцію можна придбати на території садового центру, а також на аграрних виставках що проводяться в місті Києві.

Більш докладно про саджанці ягідних - можна дізнатися на нашому сайті.

Саджанці ягідних

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення