RU
 Садові саджанці

Садові саджанці

Чи замислювалися ви хоч раз у своєму житті про власний сад? Не поспішайте відповісти собі. Подумайте і згадайте. Якщо так, то Ви за адресою.

Насправді все просто. Купуючи садові саджанці, Ви вже поклали початок свого власного саду. Адже неважливо з чого починати. Вирощувати плодові культури: абрикоси, виноград, груші. А може, віддасте перевагу ягодам агрусу, малини, полуниці і т.д. У будь-якому випадку Ви у виграші. Може бути це Ваш сад, який стане годувати Вас і Ваших рідних корисними і солодкими яблунями і грушами весь рік. Пити приємні компоти з вишень, абрикос, смородини. А може Ви винороб? І вирішили будувати бізнес на різних сортах вина з винограду. Або ж просто зривати ароматну полуницю або суницю, для насолоди їх приємним смаком.

Садовий центр «Північне виноградарство» створений в 1998 році. Ми готові запропонувати Вам садові саджанці різних типів і видів сортів: ранні та пізні: виноград, різні сорти вишень, яблунь, груш і абрикос; солодкі плоди агрусу, смородини, полуниці, малини та суниці і прекрасні декоративні саджанці сурфінії, дельфініуму, вейгели, а так само багато іншого.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення