RU
 Шовковиця плакуча

Шовковиця плакуча Шовковиця плакуча - це декоративна форма тутового дерева, яка користується в останні роки високою популярністю за рахунок своєї краси і простоти у вирощуванні. Відмінною особливістю цієї шовковиці є її довгі гілки, схилені до землі. Така форма шовковиці плакучою робить її не тільки чудовим деревом для ландшафтного озеленення, а й дуже зручною при зборі врожаю. Частина ягід обсипається на землю, решта ж легко зібрати з нахилених гілок невисокого дерева.


Використовується шовковиця цього виду для садово-паркових насаджень, створення живоплотів, в якості декоративного дерева в одиночному варіанті на ділянці. Шовковиця плакуча володіє такою важливою властивістю як стійкість до забруднення (поряд з морозо- і посухостійкістю), що робить можливим її насадження в промислових зонах.


Це дерево також невибагливе до грунту, поливу. Допускається періодичний полив, хоча може бути цілком достатньо і природньої вологи. Є невелике число шкідників (хрущі, шовковичний прядун, капустянка, павутинний кліщ) спричинені захворювання, (бактеріоз, борошниста роса, коренева гниль, циліндроспоріоз), які можуть вразити шовковицю плакучу. Щоб уникнути цього, необхідно проводити регулярні заходи з використанням інсектицидів і фунгіцидів.


Шовковиця плакуча за вигідною ціною представлена в садовому центрі «Північне виноградарство».

Шовковиця плакуча - це не тільки надзвичайно гарне дерево, але і смачні, корисні ягоди. Чорні солодкі ягоди містять багато калію, сечогінні та жовчогінні властивості, протизапальну дію. Використовувати ягоди можна в свіжому, а також в сушеному або консервованому вигляді.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення