RU
 Купити саджанці актинідії

Купити саджанці актинідіїЯкщо ви хочете озеленити свою присадибну ділянку і одночасно з цим отримати смачні цінні ягоди - вам просто необхідно купити саджанці актинідії. Ця рослина зможе прекрасно прикрасити ваш будинок і сад, а також стане прекрасним літнім ласощами для всієї родини.
Купити саджанці актинідії необхідно з добре захищеною грунтом, оскільки навіть короткочасно перебування голої кореневої системи на вітрі або сонці може погубити рослину. Тому варто подбати про те, щоб коріння були з грудкою землі або перебували в щільно зав'язаному пакеті. Перед діставанням саджанців, рекомендується намочити кому землі, в якому знаходяться корені.
Задовго до того, як купити саджанці актинідії, потрібно вибрати максимально вдале місце для висадки та підготувати його. Місце для посадки актинідії повинно давати можливість цій рослині вільно витися, тому цілком підійде стіна будинку. Тільки треба бути дуже уважним і враховувати те, що краплі води з даху під час дощу можуть пошкодити ніжні молоде листя актинідії. Тому потрібно розміщувати рослину так, щоб воно знаходилося поза зоною «водоспаду» з даху. Якщо ж говорити про любов до сонця у цієї ліани, то варто зазначити, що вона цілком зможе рости в тіні, але плодоносити в таких умовах - на жаль, немає. Вибирайте сонячну сторону, і дуже бажано, щоб це було не місце під палючим сонцем, а затишне розташуванні в «мереживі» з сонячних променів і тіні.

Вирішили купити саджанці актинідії? Звертайтеся в наш садовий центр - ми завжди раді допомогти!

Актинідія не любить місця, в яких довго знаходяться талі або дощові води, а також негативно сприймає близьке знаходження до плодовим деревам, тому що вони сильно витягають з грунту вологу.
Купити саджанці актинідії садівники зазвичай бажають для отримання смачних ягід, які містять безліч вітамінів, серед яких лідирує вітамін C - його тут більше, ніж в лимонах і апельсинах!
Садовий центр «Північне виноградарство» пропонує вам придбати саджанці актинідії за доступною ціною.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення