RU
 Придбати саджанці полуниці у Києві

Придбати саджанці полуниці у КиєвіПолуниця - одна з найяскравіших і смачних літніх ягід. Її вирощують не тільки для вживання в їжу, але і для прикраси ділянок. Якщо ви хочете зібрати соковиті ягідки зі своєї ділянки, варто купити саджанці полуниці в Києві. Існує багато сортів полуниці. За популярність борються такі сорти як Брайтон, Гіганта, Кардинал, Карпатка, Лорд, Супрім та інші. Вони розрізняються по групах: пізні, середні та ранні. В деяких класифікаціях також виділяють дуже ранні, середньо-ранні й середньопізні сорти. Купити саджанці полуниці в Києві можна також ремонтантних сортів.

У чому ще відмінності саджанців суниці? Ягоди будуть відрізнятися за смаковими характеристиками. Є кисло-солодкі та солодкі плоди. Смакові відтінки їх також різні. Якщо ви вирішили придбати саджанці полуниці в Києві, довіртеся садовим центрам, які мають великий досвід вирощування саджанців суниці та інших культур. Наш садовий центр радує клієнтів не перший рік. І ми можемо сміливо стверджувати, що наші саджанці - запорука вашого доброго врожаю.

Купити саджанці полуниці в Києві і отримати консультацію можна за телефоном, який ви знайдете на сайті. Не бійтеся звертатися до наших фахівців, вони нададуть вам безкоштовну грамотну консультацію. І ви зможете придбати саджанці полуниці в Києві, визначившись з сортом.

Купити саджанці полуниці в Києві можна, набравши один з номерів телефону або написавши нам на електронну пошту. І через деякий час ви вже будете насолоджуватися шикарним врожаєм!

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення