RU
 Саджанці вишні

Саджанці вишні

Всі ми знаємо чудове оповідання Антона Павловича Чехова «Вишневий сад», в якому Любов Андріївна Раневська довго і болісно не могла попрощатися зі своїм улюбленим вишневим садом. І дійсно, якщо згадати, як цвіте вишня, більш красивих дерев у світі важко знайти. Її маленькі квіточки білого, а іноді і рожевого кольору густо обіймають гілочки дерева. А коли розцвітають саме саджанці вишні, серце радіє приходу весни.

У Японії, наприклад, різноманітні квітуючі види вишень називають Сакура. У цій країні існує справжній культ вишні і створені численні парки, в яких росте виключно Сакура. У період її цвітіння натовпи туристів з усього світу з'їжджаються, щоб подивитися на це буйство фарб у природі. Більшість весільних церемоній молоді підгадується саме на період цвітіння Сакури.

У нашій країні вишня цвіте не менше красиво і при цьому має чудові плоди, які ми всі вживаємо у вигляді соків, варення, начинки для пирогів і просто в «сирому» вигляді. Садовий центр «Північне виноградарство» пропонує Вашій увазі саджанці вишні різних сортів. Створіть у себе в саду шматочок раю завдяки красиво квітучій вишні.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення